+90 534 515 44 05 info@nuraysanasansor.com

HİZMETLERİMİZ

NURAYSAN ASANSÖR

TÜM HİZMETLERİMİZ.

BAKIM - ARIZA HİZMETLERİ

Asansörlerinizin hem emniyet hem de uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla sürekli hizmet veriyoruz. Asansörler kullanım esnasında çeşitli etkenlere maruz kalmaktadırlar. Kullanım hataları, malzeme aşınması gibi olağan sebeplerden arıza yapabileceği gibi yetersiz bakımdan kaynaklanabilen arızalar nedeniyle de hizmet veremez duruma gelir ve buna bağlı olarak büyük çapta tadilatlar büyük masraflar gerektirebilir. Mevcut asansör yönetmeliğinde de belirtildiği gibi asansörlerde sürekli periyodik bakım yapılması zorunludur. Bakım hizmetini yüklenen firmanın “TSE hizmet yeterlilik belgesi ve sanayi ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik” belgesi alması gerekmektedir. “NURAYSAN Asansör” bakım hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen periyotlarda uzman kadrosuyla yürütmektedir. Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan veya olmayan tüm binalara günün her saati Acil Müdehale hizmeti vermektedir. Asansörünüzde sıksık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız. NURAYSAN Asansöre gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım.

REVİZYON HİZMETLERİ

Binalardaki asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar; bu durumda hem seyahat kalitesini, hem binanın değer kaybetmesi açısından sistemin yenilenmesini gerektirir. NURAYSAN Asansör, gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler. Asansörlerde arabalar gibi ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Bir asansörü inşa etmek için gerekli olan bilgiye ve donanıma sahip olmanın yanında mühendisliği de bir o kadar önemlidir . Firmamız bünyesinde daima makine mühendisi çalıştırmaktayız . Binamıza başlamadan önce Mimari projeye destek olarak Asansör Avan Proje çizimlerimizle her zaman yanınızdayız . Asansör montajından sonra da Asansör Uygulama Projesi de yine firmamız tarafından çizilmektedir .
-Asansör kabin imalatına da firmamız başlamış bulunmaktadır . Asansörlerinizi getirin kabini dilediğiniz gibi Nuraysan Asansör farkıyla tasarlayalım.

MONTAJ HİZMETLERİ

Binanızın en önemli temsilcisi olan asansörünüz, binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. En son kural ve direktiflere göre yapılmış şık bir kabin dizaynı ile çağrı düğmeleri ve gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitlerini size en uygun koşullarda temin ederek sunmaktayız. Kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir sistem durumuna düşmekten kurtulamayacağını unutmayın. Sık sık ortaya çıkan ve temelde montaj hatalarından kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak kullanıcı için de, imalatı yapan firmalar için de maddi ve manevi açıdan kronik bir yük haline gelir. Halbuki, iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.